Wideo Weselne

Wideo Weselne

Video weselne
Videofilmowanie wesel to dla mnie wyzwanie. Każde wesele jest inne, każda rodzina jest inna, każdy ślub jest inny. Podczas tego Wielkiego Dnia Młodym i ich najbliższym towarzyszy stres i zdenerwowanie, wtedy też nie zauważają pewnych szczegółów o których uświadamiają sobie dopiero w trakcie oglądania pracy kamerzysty.

Oferuję cyfrowe utrwalenie tego Najważniejszego dnia w życiu. Pracuję na terenie miasta Elbląg, Gdańsk, Olsztyn oraz mniejszych miastach na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Podczas swojej pracy korzystam z wysokiej jakości urządzeń ponieważ jakość wykonywanej przeze mnie pracy jest najważniejsza dla Klienta. Dzięki firmom Sony oraz Canon oferuję  najnowocześniejszą technologię filmowania Full HD. Wysokiej jakości  sprzęt gwarantuje doskonałą rozdzielczość, kolor i kontrast, a najnowsze obiektywy dają bardzo dobrą czułość nawet w warunkach słabego oświetlenia, co jest szczególnie ważne w uroczystościach kościelnych. Cała postprodukcja odbywa się na profesjonalnych stacjach graficznych Apple.

W końcowym efekcie otrzymujecie Państwo obraz najwyższej jakości nagrany na płytach Blue-ray i DVD.

Dodatkowo proponuję rejestrację video innych uroczystości, studniówek, chrzcin, komunii świętych, bali, oraz innych uroczystości rodzinnych. Doświadczenie pozwala mi na obsługę tych wydarzeń z zachowaniem kanonów sporządzania materiału  video, w tym pełnej dyskrecji i „przeźroczystości” w trakcie filmowania. Możliwość uczestniczenia mojego sprzętu foto i video w podniosłych uroczystościach kościelnych umożliwia mi posiadanie niezbędnych kwalifikacji oraz certyfikatu wydanego przez Kurię Metropolitalną.

Zebrane doświadczenie umożliwia mi udzielenie Państwu niezbędnych porad związanych z realizacją organizowanych uroczystości oraz zarekomendować do współpracy zespoły muzyczne, lokale, czy inne atrakcje.

 

Zobacz również:

Kamerzysta

Fotograf

Pierwszy Taniec | Video WeselneVideo reklamowe | Video instruktażowe